Jaký proteinový koktejl koupit? Máme pro vás 3 extra tipy!

Chcete zhubnout? Plánujete zformovat svou postavu? Nebo jednoduše hledáte proteinový koktejl, který by vám pomohl během dne doplnit ztracenou energii a potřebné živiny? Proteinových koktejlů je na našem trhu skutečně nepřeberné množství. Jak se zorientovat v jednotlivých značkách nebo složení těchto koktejlů? Pokud nechcete riskovat a koupit si koktejl, který vám jednoduše nesedne, potom se nechte inspirovat následujícím článkem, jehož součástí budou 3 proteinové koktejly, které vám po konzultaci s odbornicí na zdravou výživu můžeme vřele doporučit.

Nový Fair Impact Fitness Shake vás jednoduše dostane

Tento nový proteinový koktejl výrobce Survival nabídne doslova explozi chutí a množství živin, za které vám tělo náležitě poděkuje. Nízko sacharidový nápoj je takřka z 81 % tvořen směsí bílkovin, z čehož 70 % pokrývá instantní syrovátkový CFM mikrofiltrovaný proteinový koncentrát, zbývající část pak další čtyři složky s různou dobou uvolňování. Součástí této kvalitní sacharidové složky je také 5,7–6,8 g sacharidů (dle příchutě koktejlu), které jsou z velké části tvořeny pouze tím nejkvalitnějším  altodextrinem a výběrovou palatinózou (izomaltulózou). Nápoj je slazen přírodním sladidlem z tropické rostliny stévie, která zajišťuje lahodnou chuť. Fair Impact Fitness Shake připravíte během několika mála chvilek, produkt totiž vyniká výbornou rozpustností a perfektní pěnivostí. Zároveň se jedná o přípravek, ve kterém nenaleznete žádnou chemickou vůni nebo konzervant. A to nejlepší nakonec – pokud zvolíte borůvkovou příchuť nápoje, pak se můžete těšit na neuvěřitelných 2,5 % skutečných borůvek, které jsou nasušené a jemně pomleté. Koktejl obsahuje přes 4 000 mg BCAA v každé dávce a jedno balení vám vystačí zhruba na 15 nápojů. Nový Fair Impact Fitness Shake pořídíte v cenovém rozmezí od 500 – 700 Kč u prodejců, kteří se zaměřují na sportovní výživu.

Komu je koktejl určen: zejména sportovně založeným ženám a mužům, kteří chtějí bez okolků a diskuze kvalitní nápoj, jehož složení je pro ně na prvním místě.

T-Meal Fruity – pro zapomnětlivce a věčné dietáře

Snažíte se zhubnout? Bez pravidelného režimu a vyvážené stravy to bohužel nepůjde. Pro ty, kteří vykonávají náročné povolání nebo se jednoduše během dne zapomínají najíst, případně jejich časové možnosti nevystačí pro přípravu chutného, zdravého a vyváženého jídla, je speciální nápoj T-Meal Fruity, který obsahuje lahodné kousky ovoce nebo kvalitní čokolády, zcela ideální. Koktejl je vhodný jako svačina nebo lehký oběd, případně jej můžete konzumovat před plánovanou fyzickou aktivitou, kdy vám běžná strava nedělá příliš dobře. Součástí nápoje je množství funkčních látek, mezi které patří Hi-Maize, Fabenol nebo PinnoThi. Koktejl T-Meal Fruity dodá tělu vyvážené množství bílkovin, sacharidů, ale také spoustu vysoce kvalitní vlákniny. Nápoj můžete zakoupit v jahodové, čokoládové a banánové příchuti nebo s lahodnou příchutí ledové kávy. Jeho cena se pohybuje zhruba mezi 300 – 400 Kč.

Komu je koktejl určen: zejména ženám, které se nechtějí vzdávat sladkostí a jejich věčným tématem v partě jsou diety. S váhou však bojují již nějaký ten pátek a nyní hledají něco, co by jim doopravdy pomohlo.

Long ® 80 Multiprotein – přání plní okamžitě, zázraky do 3 dnů

Tento nápoj je určen zejména mužům, kteří pracují na své estetické stránce a chtějí si cestu za vysněnou postavou alespoň částečně ulehčit. Součástí nápoje je obsah enzymaticky hydrolyzovaného syrovátkového proteinu s nejvyšším stupněm hydrolýzy a s vysokým obsahem krátkých peptidů. Nápoj je ochucen přírodním sladidlem z tropické rostliny stévie, která mu dodává ještě lepší chuť. Mezi největší přednosti tohoto přípravku pak patří postupné uvolňování multikomponentního proteinu, který zvládne svaly zásobovat bílkovinami po několik dlouhých hodin. Protein je obohacen komplexem sedmi enzymů – papainem, alfa amylázou, bromelainem, laktázou, celulázou, neutrální proteázou a lipázou. Nápoj Long ® 80 Multiprotein zakoupíte v těchto příchutích: čokoláda, vanilka, jahoda-banán, borůvka, čokoláda-kokos a sušenky. Jeho cena se pak pohybuje zhruba v rozmezí 1300 – 1800 Kč.

Komu je koktejl určen: zejména mužům, kteří chtějí nabírat svaly, nikoli tukové zásoby.

Vyzkoušeli jste některý z výše uvedených koktejlů? Podělte se s námi o své zkušenosti!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 + 5 =