Proč používat koktejly na hubnutí

koktejl (2)Koktejly na hubnutí? A to opravdu funguje? Ačkoli můžeme být k používání koktejlů na hubnutí jakkoli skeptičtí, musíme si upřímně přiznat, že existuje několik důvodů, které nás mohou dříve nebo později přesvědčit, že se koktejly mohou stát součástí našeho jídelníčku. Jaké důvody to jsou?

Snadná a rychlá příprava

Ve sklenici smícháme výrobcem určené množství prášku a zalijeme ho daným množství vody. Promícháme a koktejl je hotov. Za tak krátkou dobu si v kuchyni maximálně stihneme uvařit vodu na čaj, ale nic víc. Přípravu zvládne opravdu každý a zvlášť ji ocení ten, kdo z jakéhokoli důvodu spěchá a delší přípravu jídla si prostě nemůže dovolit.

Nestíháte jíst mimo domov?

I zde může být řešením koktejl. Jestliže si ho doma připravujete k pití do skleničky, můžete si ho namíchat také do uzavíratelné nádoby, například malé plastové lahvičky. Tu pak stačí přihodit do kabelky a svačina na cestu hromadnou dopravou z firmy za klientem je vyřešena.

Nespočet příchutí a obměn

Zatímco v pondělí jsme měli chuť na čokoládový a ve středu na vanilkový, dnes si dopřejeme jahodový a pozítří třeba banánový. Příchutí koktejlů na hubnutí je na trhu ohromné množství, každý může také mít trochu jiné složení. Výběr zůstává jen na nás a našich preferencích. V poslední době přichází do prodeje koktejly s takovými příchutěmi, jako například café latté nebo slanina.

Hubneme? Koktejly nám pomohou

Koktejly na hubnutí jsou jednoduše řečeno nízkoenergetickou náhražkou běžné stravy. Zasytí nás, ale při jeho konzumaci nepřijmeme žádné velké množství energie, která by se nám uložila v těle v podobě tuků. Za pomoci koktejlů se dá tedy jednoduše zhubnout, i když pravděpodobně jen krátkodobě, a to do okamžiku, kdy se vrátíme ke svému předchozímu stylu stravování. V případě, že se chceme za 14 dní vejít do svého oblíbeného módního kousku, můžeme se na koktejly spolehnout.

Víme, co konzumujeme

Koktejly na hubnutí se dají připravit koupené, ale můžeme si je kompletně namíchat i sami doma, pokud máme mixér. Stačí trocha ovoce nebo zeleniny a mléka. Jahody, banány, broskve… Záleží jen na naší chuti. Obrovskou výhodou je to, že vždy víme, co jsme do koktejlu dali a co konzumujeme.

Ještě stále přemýšlíte o tom, zda si máte do života koktejly na hubnutí pustit, nebo vás našich pět důvodů přesvědčilo?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − 2 =