Recept na proteinový koktejl na hubnutí – připravte si svůj vlastní!

koktejl (1)

Rádi byste si někdy dopřáli proteinový koktejl, ale nechcete se upínat na směs připravenou v prášku, kterou vám nabízí prodejci? Zkuste si připravit proteinovou bombu doma. Oproti koktejlu, který vznikne ze směsi v prášku a vody, je příprava domácího koktejlu časově jen trochu náročnější. Rozhodně o tolik náročnější, aby to za to nestálo.

Výběr ingrediencí je dán jen částečně

Možností, jak si připravit domácí proteinový koktejl, je celá řada. Nespornou výhodou doma připraveného koktejlu je to, že stoprocentně víte, co všechno nápoj obsahuje. Vždy to bude jen to, co do něj sami dáte.

Také není třeba hledat v přípravě žádnou vědu. Kromě ingrediencí budete potřebovat jen mixér a nádobu, v níž rozmixujete suroviny. Zvládne to opravdu každý.

Potřebné ingredience:

  • 125 g nízkotučného tvarohu
  • 50 ml mléka
  • 20 ml vody
  • 5 g kakaového prášku (1 lžička)

Jak na to: Všechny ingredience, které máte připravené, dejte do mixéru a rozmixujte. Za malou chvíli je koktejl hotov a doplnění bílkovin je na dosah.

Příprava domácího proteinového koktejlu je velmi jednoduchá a poměrně rychlá. Pokud nemáte po ruce koupenou proteinovou směs na koktejl, můžete se spolehnout sami na sebe a svůj mixér. Ať vám chutná!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

2 × two =